Çukurambar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 8/11 Çankaya / Ankara

Mide Botoksu Ankara, 2019 Mide Botoksu Fiyatları

Günümüzde toplumun % 35’i obezite sorunu yaşamaktadır. Çağın hastalığı olarak adlandırılan obezitenin tedavisinde arayışlar sürekli olarak devam etmektedir.

NEDEN ANKARA MİDE BOTOKSU

Mide Botoksu Ankara; ameliyat yöntemlerine göre uygulanması daha kolay, daha risksizdir. Ankara mide botoksu iş ve güçten uzak kalınmadan 3-4 saat ayrılarak gerçekleştirilebilir. Etkisi 6 ay devam eden Mide botoksu uygulaması, 6 ay arayla istenirse tekrarlanabilir. Herhangi bir iz bırakmaz. Kalıcı bir etki yapmaz.

ANKARA MİDE BOTOKSU NASIL UYGULANMAKTADIR?

Obezite tedavisinde son yıllarda adı daha çok duyulmaya başlayan bir yöntem ise Mide Botoksu (Gastric Botox İnjection)’dur. Endoskopik olarak uygulanman mide botoksunda midenin iç yüzeyinde 8-10 farklı noktasına 100 ile 500 ünite arasında değişen oranlarda enjeksiyon yapılmaktadır. Bildiğiniz gibi botoks sağlık ve kozmetik amaçlı olarak pek çok konuda uygulanmaktadır. Yüzdeki kırışıklıklar, terlemenin önlenmesi, anal fissür gibi sağlıklı ve kozmetik sorunlarında kullanılan botoks artık obezitenin tedavisinde de kullanılmaktadır. Obezite tedavisinde yeni bir çığır açan mide botoksu Ankara uygulaması 20 dk gibi kısa bir sürede gerçekleşmekte ve hastanede yatış gerekmemektedir. Herhangi bir riski yok denecek kadar az bir yöntemdir. Tıbbın diğer alanlarında olduğu gibi Botulinum A toksini bu amaçla kullanılmaktadır.

KİMLER MİDE BOTOKSU YAPTIRABİLİR? MİDE BOTOKSU ANKARA İÇİN YAŞ SINIRI VAR MIDIR?

Ankara Mide botoksu uygulanacak kişinin erişkin çağda olması ve çok ileri yaşlarda olmaması gerekir, onun dışında endoskopiyi yapılmasına engel bir sağlık sorunu olmayan en az 18 en fazla 70 yaşındaki kişilere mide botoksu yapılabilir. Mide botoksu obezite ve fazla kilolar için uygulanan cerrahi yöntemlere göre yan etkisi ve komplikasyonları yok denecek kadar az olan bir yöntemdir. Mide botoksu uygulaması, eğer kişinin allerjik bir reaksiyonu oluşmazsa işlem sorunsuz olarak gerçekleşmektedir.

Tüm dünyada hızla kabul gören Mide Botoksu ile kilolardan kurulmak için karar vermek ve kliniğimize müracaat etmeniz yeterli.

Aşağıdaki formu doldurarak randevu alabilirsiniz.

MİDE BOTOKSU ANKARA RANDEVU FORMU

Randevu Formu

 

Güvenlik Doğrulaması

WhatsApp WhatsApp Hattı